Ryby mają głos!

Napad na bank

Posted on: 2009-12-16

Do banku wpada zamaskowany bandyta. Ma broń. Strzela w sufit i wrzeszczy „wszyscy na podłogę”. Obecni tam ludzie – pracownicy i klienci banku są przerażeni i pokornie wykonują jego polecenia. Zbir żąda okupu, praktycznie rzecz biorąc robi co chce – w banku niestety nie ma McGywera czy innego supermana, są tylko bezradni, boguducha winni ludzie, dla których to wydarzenie jest strasznym przeżyciem – niektórych paraliżuje strach, niektórzy nie potrafią powstrzymać płaczu – jest ciężko. Nie wiadomo co się stanie za chwilę. Bandyta grozi, że zastrzeli każdego, kto nie będzie posłuszny. Cała sytuacja trwa wiele godzin, które trwają jakby w nieskończoność. Tym razem na szczęście nikt nie zginął.
Bandyta poszedł w końcu spać.
Co będzie jutro ?
Być może powtórka z „rozrywki”. A być może pójdziemy z bandytą na spacer do parku. Na lody. „Skoro tatuś jest trzeźwy, to przecież wszystko jest w porządku.” Prawda ? :|

Dodaj swój komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

psychoterapeuta - osoba posiadająca certyfikat szkoły psychoterapii lub będąca w trakcie jej zdobywania. Szkolenia PTP czy SN PTP mogą podjąć tylko osoby, które mają wykształcenie psychologiczne czy lekarskie albo od min. 5 lat pracują w ośrodkach zajmujących się psychoterapią.
 
Psycholog czy psychiatra bez szkolenia psychoterapeutycznego nie ma wystarczajacych umiejętności, żeby prowadzić psychoterapię.
 
Specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia to osoba, która skończyła wyższe studia (wystarczy pedagogika czy filozofia), oraz szkolenie PARPA - uważajcie w ośrodkach leczenia uzależnień.

Chomik

Statystyki

  • 461,605 odsłon od 11 grudnia 2009

"Pracuj tylko w kręgu wpływu. Podejmuj zobowiązania i wywiązuj się z nich. Bądź latarnią, nie sędzią. Bądź wzorem, nie krytykiem. Bądź częścią rozwiązania, nie częścią problemu.

"Wypróbuj tę zasadę w małżeństwie, w rodzinie, w pracy. Nie dyskutuj nad słabościami innych. Nie dyskutuj nad własnymi. Jeśli popełnisz błąd, dostrzeż go jak najszybciej, napraw, wyciągnij z niego naukę. Nie popadaj w obwiniający, oskarżający nastrój. Pracuj nad tym, nad czym masz kontrolę. Pracuj nad sobą. Nad być."
Stephen Covey

Wystarczy kliknąć

Pajacyk

Twój e-mail

Reklamy
%d blogerów lubi to: