Ryby mają głos!

Flandra czyli Flądra

Flandra czyli Flądra czyli niedoskonała rybka ;)
Witam wszystkich serdecznie! :)

W dzieciństwie wiele razy słyszałam, że dzieci i ryby głosu nie mają. To nieprawda ! Nawet ryby mają głos ! ;)
Ten blog to podsumowanie 2 lat pracy nad moim syndromem DDA. Chciałabym w jednym miejscu zgromadzić swoje przemyślenia, „odkrycia”, własne recenzje przeczytanych książek itp.
Myślę, że blog to dobre miejsce – w końcu w Internecie czuję się jak ryba w wodzie ;)

edit: 17 listopada 2010:
Chciałabym, aby ten blog przyczynił się do rozpowszechnienia wiedzy na temat syndromu DDA/DDD. Im więcej osób będzie miało świadomość, z czego biorą się ich problemy w życiu dorosłym, tym łatwiej będzie się żyło nam wszystkim – DDA/DDD i ludziom wokół nich.
To taka moja mała próba zmiana świata odrobinkę na lepsze :)

Formularz kontaktowy:

Reklamy
psychoterapeuta - osoba posiadająca certyfikat szkoły psychoterapii lub będąca w trakcie jej zdobywania. Szkolenia PTP czy SN PTP mogą podjąć tylko osoby, które mają wykształcenie psychologiczne czy lekarskie albo od min. 5 lat pracują w ośrodkach zajmujących się psychoterapią.
 
Psycholog czy psychiatra bez szkolenia psychoterapeutycznego nie ma wystarczajacych umiejętności, żeby prowadzić psychoterapię.
 
Specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia to osoba, która skończyła wyższe studia (wystarczy pedagogika czy filozofia), oraz szkolenie PARPA - uważajcie w ośrodkach leczenia uzależnień.

Chomik

Statystyki

  • 467,529 odsłon od 11 grudnia 2009

"Pracuj tylko w kręgu wpływu. Podejmuj zobowiązania i wywiązuj się z nich. Bądź latarnią, nie sędzią. Bądź wzorem, nie krytykiem. Bądź częścią rozwiązania, nie częścią problemu.

"Wypróbuj tę zasadę w małżeństwie, w rodzinie, w pracy. Nie dyskutuj nad słabościami innych. Nie dyskutuj nad własnymi. Jeśli popełnisz błąd, dostrzeż go jak najszybciej, napraw, wyciągnij z niego naukę. Nie popadaj w obwiniający, oskarżający nastrój. Pracuj nad tym, nad czym masz kontrolę. Pracuj nad sobą. Nad być."
Stephen Covey

Wystarczy kliknąć

Pajacyk

Twój e-mail

Reklamy
%d blogerów lubi to: