Ryby mają głos!

Jestem chorobą

Posted on: 2012-02-11

Pozwól ,że się przedstawię: Jestem chorobą, jestem UZALEŻNIENIEM*. Chorobą podstępną, przebiegłą i groźną. To właśnie ja. Zabijam miliony i bardzo jestem z tego zadowolona. Lubię działać z zaskoczenia. Lubię udawać, że jestem przyjaciółką i kochanką. Czyż nie przynosiłam Ci ulgi? Nie sprawiałam przyjemności? Przyznaj, że byłam ratunkiem na samotność i zawsze przychodziłam w sukurs, gdy odechciewało Ci się żyć. Lubię, kiedy cierpisz. Lubię zmuszać Cię do płaczu. Ale najbardziej lubię sprawiać, że nie czujesz już kompletnie nic, nawet cierpienia. Wtedy tryumfuję. Ja, Twoja choroba zawsze będę przy Tobie. Razem możemy zniszczyć wszystko co najlepsze w Twoim życiu. Nigdy nie zniknę. Jestem taka jak zawsze, a nawet z czasem mogę stać się gorsza. Jeśli tylko egzystujesz, ja żyję. Jeżeli Ty żyjesz, ja tylko egzystuję. Ale jestem przy Tobie zawsze … i dotąd, dopóki znów się nie spotkamy.

PAMIĘTAJ ZAWSZE O MNIE.
POZDRAWIAM
TWOJA CHOROBA.

*znalezione na forum dla uzależnionych, w miejsce słowa „UZALEŻNIENIE” można wstawić co innego:
jestem ZABURZENIEM KOMPULSYWNYM
jestem NERWICĄ
jestem DEPRESJĄ
itd

Reklamy

1 Response to "Jestem chorobą"

Każde niszczące uzależnienie, każda niszcząca kompulsja kiedyś była jedyną moją dawką przyjemności w niedojrzałym, niedorozwiniętym życiu. Każda dała mi chwilę przyjemności, bo gdyby nie dała chwili przyjemności – to czemu miałbym zachorować czy się uzależnić. Kiedyś przytuliłem swoje jedno z uzależnień, nie pamiętam już, które. Bo były okresy w moim życiu kiedy bardzo, ale to bardzo mi pomagało.

Dodaj swój komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

psychoterapeuta - osoba posiadająca certyfikat szkoły psychoterapii lub będąca w trakcie jej zdobywania. Szkolenia PTP czy SN PTP mogą podjąć tylko osoby, które mają wykształcenie psychologiczne czy lekarskie albo od min. 5 lat pracują w ośrodkach zajmujących się psychoterapią.
 
Psycholog czy psychiatra bez szkolenia psychoterapeutycznego nie ma wystarczajacych umiejętności, żeby prowadzić psychoterapię.
 
Specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia to osoba, która skończyła wyższe studia (wystarczy pedagogika czy filozofia), oraz szkolenie PARPA - uważajcie w ośrodkach leczenia uzależnień.

Chomik

Statystyki

  • 467,529 odsłon od 11 grudnia 2009

"Pracuj tylko w kręgu wpływu. Podejmuj zobowiązania i wywiązuj się z nich. Bądź latarnią, nie sędzią. Bądź wzorem, nie krytykiem. Bądź częścią rozwiązania, nie częścią problemu.

"Wypróbuj tę zasadę w małżeństwie, w rodzinie, w pracy. Nie dyskutuj nad słabościami innych. Nie dyskutuj nad własnymi. Jeśli popełnisz błąd, dostrzeż go jak najszybciej, napraw, wyciągnij z niego naukę. Nie popadaj w obwiniający, oskarżający nastrój. Pracuj nad tym, nad czym masz kontrolę. Pracuj nad sobą. Nad być."
Stephen Covey

Wystarczy kliknąć

Pajacyk

Twój e-mail

Reklamy
%d blogerów lubi to: