Ryby mają głos!

Sekret czarownic czyli flądra wędzona po staropolsku

Posted on: 2011-11-05

Uwędziłam się dzisiaj przy ognisku :D – paliłam liście. Poczułam się w trakcie tego procederu jak najprawdziwsza czarownica :D

Słyszeliście kiedyś o prawie przyciągania? O „Sekrecie” ? „Poznając Sekret, dowiesz się, jak mieć wszystko, czego pragniesz i być, kim pragniesz.” – napisano we wstępie do książki. A w jej wnętrzu można przeczytać, że … wystarczy sobie wyobrazić to czego pragniemy, uwierzyć w to, że już to mamy i … odpuścić. Wszechświat wykona za nas całą robotę :D

Jest wielu ludzi, którzy uważają, że „Sekret” działa, a prawo przyciągania – tak jak prawo grawitacji – jest powszechne we Wszechświecie. Kto wie? Może może właśnie na tym polega sekret wielu wróżek, czarodziejek i czarownic? :)

No więc paląc dzisiaj ogromne ognisko wypowiadałam swe pragnienia, wyobrażałam sobie ich realizację i wierzyłam, że zostaną spełnione :D Wszak mając wyobraźnię i wiarę mam czarodziejską moc! Przy okazji wypowiedziałam parę „zaklęć” z Metty Bhavany, więc jeśli przytrafi Ci się w najbliższym czasie coś miłego to pewnie dzięki mojej ogromnej czarodziejskiej mocy ;)

Gdyby ktoś miał ochotę trochę poczarować w ten sposób – polecam! Zabawa jest świetna! Wszystkiego dobrego!

Dodaj swój komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

psychoterapeuta - osoba posiadająca certyfikat szkoły psychoterapii lub będąca w trakcie jej zdobywania. Szkolenia PTP czy SN PTP mogą podjąć tylko osoby, które mają wykształcenie psychologiczne czy lekarskie albo od min. 5 lat pracują w ośrodkach zajmujących się psychoterapią.
 
Psycholog czy psychiatra bez szkolenia psychoterapeutycznego nie ma wystarczajacych umiejętności, żeby prowadzić psychoterapię.
 
Specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia to osoba, która skończyła wyższe studia (wystarczy pedagogika czy filozofia), oraz szkolenie PARPA - uważajcie w ośrodkach leczenia uzależnień.

Chomik

Statystyki

  • 461,605 odsłon od 11 grudnia 2009

"Pracuj tylko w kręgu wpływu. Podejmuj zobowiązania i wywiązuj się z nich. Bądź latarnią, nie sędzią. Bądź wzorem, nie krytykiem. Bądź częścią rozwiązania, nie częścią problemu.

"Wypróbuj tę zasadę w małżeństwie, w rodzinie, w pracy. Nie dyskutuj nad słabościami innych. Nie dyskutuj nad własnymi. Jeśli popełnisz błąd, dostrzeż go jak najszybciej, napraw, wyciągnij z niego naukę. Nie popadaj w obwiniający, oskarżający nastrój. Pracuj nad tym, nad czym masz kontrolę. Pracuj nad sobą. Nad być."
Stephen Covey

Wystarczy kliknąć

Pajacyk

Twój e-mail

Reklamy
%d blogerów lubi to: